Mój blog o wszystkim

Nasza marka od lat doskonali się w robieniu przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są tworzone z pełnowartościowej jakości materiałów. Zatroszczyliśmy się o niepokaźne szczególiki. Burty naszych przyczep są aluminiowe, lecz, powierzchnia transportowa przyczepy została zamierzona ze sklejki antypoślizgowej, w tym oprócz tego, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są przeprowadzane z niebłahej próby blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej lub połączenia płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Oprócz tego, w każdej z przyczep są zamontowane chwytaki ładunkowe, tak aby w nieskomplikowany system było można przerzucać jakikolwik sortów surowców.

Na wyjątkowe życzenia instalujemy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest zaopatrzona w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu rozwiązaniu nasze przyczepy mogą zarazem usługiwać jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej propozycji zachwalamy przyczepę uchylną, uwzględniającą system siłownika hydraulicznego, naówczas przyczepa może usługiwać jako laweta do przemieszczania środków lokomochi, a także do transportu jakichkolwiek maszynek specjalistycznego pożytku.

Nakłaniamy Państwa do zapoznania się z ekstranowoczesną kontrofertą i skorzystania z promocji.