Mój blog o wszystkim

Przedsiębiorstwo Geowip funkcjonuje pod Poznaniem. Jest to fabryka zajmująca się pracami z obszaru geologii i geotechniki. Tworzy różnorakie działania połączone z wierceniami zacząwszy od projektu, do zrobienia komputerowego rysunków i pozwoleń. Wiercenia geotechniczne to ważka działań fabryki Geowip.

GEOWIP Poznań

Marka ma na stanie bardzo nowoczesny zestaw sprzętowy do robienia odwiertów zarówno metodą na sucho jak i z użyciem wody. W obręb ich działania mieszczą się też roboty w laboratorium ziemi i wód. Fabryka posiada najrozmaitsze certyfikaty i pozwolenia do praktykowania robót w sferze geotechniki i geologii. Sporo
firm skorzystało z propozycji Geowip i na ich stronie internetowej da się poczytać świadectwa pracowników fabryk, jakie doceniają Geowip jako zakład solidną i poważną.
Prócz prac geologicznych firma prezentuje pompy do pobierania wody, ich sprzedaż oraz zakładanie i wiercenie studni. W obręb propozycji wchodzi rysunek studni, zapewnienie właściwych warunków w terenie, wybudowanie żurawia otworu studziennego, pierwsze pompowanie, napisanie dokumentów urzędowych.

www.geowip.pl

GEOWIP
Biezdrowo 29
64-510 Wronki