Mój blog o wszystkim

Firma Hörmann od lat profesjonalizuje się dziedziną budowlaną a także jest najogromniejszym producentem bram, oraz napędów. Marka Hörmann jest firmą dziedziczną działającą na obszarze dziesięcioleci. Stanowi gwarancję współczesnych rozstrzygnięć i najdoskonalszej jakości artykułów.

Spółka Hörmann jest kierowana już przez trzecie a także czwartą generację wnuków jak również prawnuków inicjatora firmy, Augusta Hörmann.

Wspólnikami ponoszącymi osobistą odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Marka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Czołowa baza marki usytuowana jest w Komornikach pod Poznaniem. W owym punkcie poza wydziałami bazy, znajdują się też magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Nadto, spółka posiada cztery przedstawicielstwa w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości spółka zatrudnia w nich ponad stu bardzo wysoko wyuczonych etatowców. Marka Hörmann Polska sp. z o.o posiada rozległą sieć wspólników handlowych na terenie całego obwodu. Poświadcza ona szybki i profesjonalny serwis jak też gwarantuje odpowiednią, specjalistyczną obsługę konsumenta.