Mój blog o wszystkim

Jak barwne może być wesele?
Bez wątpliwości jeśli wesele ma zostać w pamięci klanu i byćwspominane przez obywateli województwa, to bez cienia wątpliwości skłania się być z grubsza intrygujące, ale bez względu na wszystko musi również być chociaż ciut ciut dramatyczne.

Te wymienione cechy są kontrowersyjne, ale szczególne zjawisko, jakim bywa wesele wymusza kompozycje rzadko kiedy oczekiwane. W aktualnej tradycji tak się umówiono, że na wesele weselnicy zjawiają się z chęcią do zabawy, jak już w ogóle otrzymał zaproszenie to młyński kamień z głowy mu się zsunął i widmo niezrozumienia wiejskiego na na teraz została rozwiana. To jest ta krotochwilna myśl, krok dalej jest odrobinę smutniej jakkolwiek wciąż nie dramatycznie. Zachłanne ustalanie wskaźnika kosztów do zasobności portfela zmienia nam fizjonomię, stres już zaczął o sobie przypominać bowiem nie zawsze składasię tak jak powinno. Napięcie tężeje, wesele lada chwila, wydatki rosną, nastrój tężeje.

Punkt szczytowy zapowiada uwolnienie, wesele jako wydarzenie nabiera rumieńców i co trzeźwiejsi weselnicy rozpoczynają skanowanie falowania atmosfery.
Zasadą jest, że im radośniejszy wesele ma inaugurację tym silniej gwałtowny rozwój ma zakończenie.